Omschrijving
De Kazematten 46
Dit appartement op de 4de en bovenste verdieping van het gebouw ‘Parkstaete’ ligt op misschien wel op de mooiste locatie aan de rand van het stadspark in de wijk Kattenbroek.
Het uitzicht en de zonligging zijn werkelijk fantastisch vanaf het grote gevelbrede balkon op het Zuiden. Door de elektrische zonwering en rolluiken is het ook op warme dagen prima vertoeven zowel binnen als op het terras.
In het kleinschalig appartementengebouw zijn 20 appartementen gevestigd. De appartementen zijn toegankelijk via de bordestrap en vanuit de centrale hal en de parkeerkelder zijn de appartementen per lift bereikbaar.
De parkeerkelder zich is afgesloten en hier bevinden zich de eigen parkeerplaats en een fietsenberging. Aan de voorzijde van het appartementencomplex bevindt zich een algemene parkeerplaats.
Het winkelcentrum "Emiclaer" en winkelcentrum "Kraailand" liggen beiden op korte fietsafstand. De busverbinding is op loopafstand te bereiken.
Indeling:
Centrale hal met brievenbussen, bellentableau (op het bordes), lift, trappenhuis en toegang tot de parkeerkelder.
Appartement:
Vanuit de centraal gesitueerde hal, die toegang biedt tot de 4 appartementen op deze woonlaag, is het appartement bereikbaar. Binnen gekomen is er eerst een ruime hal met meterkast, garderobe nis en het toilet.
De royale en lichte woonkamer is voorzien van een laminaatvloer en heeft als extra een viertal kleine ramen aan de zijkant waardoor in de ochtend het al een fijne lichte ruimte is. De grote schuifpui geeft toegang tot het heerlijke grote balkon van 12,5 m2.
De U-vormige keuken heeft een hoekopstelling en is voorzien van een koelkast, kookplaat, vaatwasser, magnetron en veel kastruime en geeft toegang tot een bijkeuken met veel bergruimte en aansluitingen voor was- en droogapparatuur.
De ouderslaapkamer is een extra ruim doordat er 2 kamers zijn samengevoegd vanuit de bouw. Ook vanuit deze slaapkamer is het balkon bereikbaar. Het is mogelijk om weer een kleine 2e slaap- of werkkamer te realiseren.
De badkamer is vergroot en zeer riant te noemen. In deze ruimte zijn een bad, douche, 2e toilet en 2 vaste wastafels aangebracht. De cv-ketel met de unit voor de mechanische ventilatie bevindt zich in een afzonderlijke ruimte in de hal.
Er is een actieve VvE en de servicekosten zijn € 195,00 per maand.
Kortom een fijn appartement(Bouwjaar 1996) op een heerlijke plek als u van rust en wooncomfort houdt.
Lees de volledige omschrijving