Omschrijving
Op misschien wel de mooiste locatie in de wijk Kattenbroek, is dit fraaie appartement met eigen parkeerplaats en berging gelegen. Het appartement bevindt zich op de begane grond van een kleinschalig appartementencomplex, genaamd "Parkstaete". Het complex bestaat uit 20 appartementen met ieder een eigen parkeerplaats en een berging in het souterrain.
De ligging van het appartement is uniek. Het bevindt zich namelijk aan de rand van park Schothorst. Het uitzicht is fenomenaal. Vanaf het gevelbrede balkon, wat op het zuiden is gelegen, kijkt men wijds uit over het park. Kortom een heerlijke plek als u van rust en wooncomfort houdt.
In 2015 is vrijwel het gehele appartement gemoderniseerd en extra beveiligd door middel van rolluiken die voor de ramen zijn geplaatst en met een afstandsbediening te bedienen zijn. Er is een luxe keuken geplaatst, het toilet is vernieuwd, de wanden in de woonkamer zijn gestuced.
Winkelen kan men in winkelcentrum "Emiclaer" en in winkelcentrum "Kraailand", die beiden op fietsafstand te bereiken zijn. De busverbinding is op loopafstand te bereiken.
Aan de voorzijde van het appartementencomplex bevindt zich een parkeerplaats.
De Vereniging van Eigenaren is gezond en actief. De servicekosten bedragen € 195,-- per maand.
Indeling:
Entree met meterkast en een modern toilet. Via een tweede hal komt u in de woonkamer die maar liefst 3 schuifdeuren heeft naar het grote zonnige balkon. De keuken is in een U-vorm opgesteld en is open, modern en voorzien van inbouwapparatuur zoals een grote koelkast, vaatwasmachine, inductie kookplaat, combimagnetron, recirculatiekap en een quooker. Het granieten aanrechtblad maakt het geheel af. In de bijkeuken bevindt zich de opstelling voor de wasapparatuur.
Verder is er een grote slaapkamer aanwezig, die tevens een schuifpui heeft naar het balkon. Een tweede kamer is aanwezig en wordt thans gebruikt als kastenkamer. Deze kamer is voor meerdere doeleinden te gebruiken maar heeft geen raam doch wel een ventilatierooster.
De badkamer is uitgerust met een ligbad, douchecabine, toilet en een dubbele wastafel. De cv-ketel met de unit voor de mechanische ventilatie bevindt zich in een afzonderlijke ruimte.
Een snelle oplevering is mogelijk.
Lees de volledige omschrijving